Masz pytania?
Zadzwoń
+48 605 246 919

rynek pierwotny

mieszkania
domy
Strona główna » O nas

AGENT Nieruchomości

Jesteśmy grupą pasjonatów charakteryzujących się ogromną energią i pasją w działaniu, którzy chcą zaspokoić własne ambicje i Państwa oczekiwania.

Od początku kieruje nami wiara, że takie cechy jak: uczciwość, profesjonalizm i pracowitość zdecydują o naszym sukcesie.

Łącząc bezpretensjonalny kontakt z Klientem, wiedzą o jego potrzebach i zmieniającym się rynku z doświadczeniem w branży budowlanej i nieruchomości oraz dogłębną znajomością zagadnień prawnych, gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie.

Naszą wiedzę potwierdzają posiadane przez nas licencje do wykonywania zawodu, a zdrowy rozsądek posiadane ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

„Załatwimy Państwa sprawy tak, jak byśmy chcieli aby nasze sprawy były załatwione”. Kierując się tym mottem, podchodzimy do każdej sprawy odmiennie, tak jak wymaga tego sytuacja, a nie wyuczona rutyna w działaniu. Staramy się jak najlepiej poznać naszych Klientów, ich preferencje i możliwości finansowe, aby móc przedstawić precyzyjnie wyselekcjonowane oferty, zgodne z oczekiwaniami.

Świadczymy kompleksowe usługi w trakcie całego procesu kupna, sprzedaży czy najmu nieruchomości, mianowicie pomoc w:

  • wyszukaniu nieruchomości
  • ustaleniu rynkowej ceny nieruchomości
  • negocjowaniu warunków umowy
  • przygotowaniu dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy
  • wyborze najkorzystniejszego kredytu hipotecznego
  • wyborze kancelarii notarialnej
  • finalizacji transakcji i wydaniu nieruchomości

Dodatkowo zapewniamy pełną dyskrecję i bezpieczeństwo transakcji.

AGENT Nieruchomości Rzeszów - Deweloper - Mieszkania, Nowe, Domy Rzeszów, Sprzedaż Adres: ul. Podwisłocze 46, pokój 111, 35-309 Rzeszów